Potencja sześćdziesięciolatka

W wieku sześćdziesięciu lat można uprawiać seks? Wydaje się, że niewielu się pod takim stwierdzeniem podpisze, a jednak w rzeczywistości można zapytać, dlaczego nie? Owszem, jeśli mowa o poziomie libido w tym wieku, na pewno jest on niższy. Poza tym możemy mówić o pewnych zmianach hormonalnych, o niższym poziomie testosteronu, możemy mówić o pewnych problemach ze wzwodem, z erekcją, ale na pewno nie oznacza to wcale, że w tym wieku musimy rezygnować z życia seksualnego.

potencja w wieku 60 plusMożemy cieszyć się seksem, możemy mieć udane życie seksualne także w tym wieku. Ważna na pewno będzie dieta, ważny będzie odpowiedni tryb życia, ale ważne będą także relacje z partnerką. Potencja sześćdziesięciolatka wcale nie musi być niska, wcale nie musi być przeszłością i tym samym nie jesteśmy w tym wieku skazani na seksualną stagnację, na wspomnienia o podboju sypialni.

Potencja sześćdziesięciolatka jest czymś, co jak najbardziej może być naszym udziałem i co nie musi być wcale marzeniem, którego nie da się spełnić dzięki odpowiedniemu podejściu.

W trudniejszych przypadkach zalecamy skorzystać w pomocy leków na potencję, dostępnych w naszym sklepie.