Pędzle do oczu – które powinnaś wybrać?

Pędzle do oczu - które powinnaś wybrać?

Niejedna z Was zadaje sobie to pytanie. Na rynku kosmetyków możemy znaleźć niezliczoną ilość modeli pochodzącą od wielu różnych producentów. Jakie pędzle będą zatem najlepsze? Takie, które będą bezpieczne dla Twojej twarzy, łatwe w użytkowaniu, dobrej jakości i warte swojej ceny.

Zestawy pędzli do makijażu Hakuro

Pędzle do oczu Hakuro są zdecydowanie tymi, które warto polecić. Można je nabyć pojedynczo lub w zestawach, a każdy z nich ma odrębną funkcję. Znajdziesz wśród nich nie tylko pędzle do nakładania cieni na powieki, ale także do rozcierania cieni, do eyelinera, brwi czy korektora pod oczy. Pędzel H70 zapewni Ci możliwość perfekcyjnej aplikacji cieni prasowanych lub sypkich na całą powiekę. Jeśli Twój makijaż będzie składał się z kilku rodzajów cieni przyda Ci się także model H79, którym dokładnie nałożysz cienie na ruchomą powiekę, w jej załamaniu, a także wyżej – aż do linii brwi. Możesz nim także zacierać granice między kolorami cieni i tworzyć tym samym barwny „efekt wow!”. Dopełnieniem tego duetu jest model H76. Jest szczególnie wygodny do aplikacji cieni

w kącikach oczu oraz wzdłuż dolnej linii rzęs. Przyda Ci się Hakuro H77, który jest niezastąpionym narzędziem do precyzyjnego cieniowania. Możesz nim też rozprowadzić korektor pod oczami, aby całość makijażu była idealna. Zastosowanie zestawów jest na prawdę wszechstronne, a to jeszcze nie wszystko! Pędzle Hakuro pozwolą Ci także zadbać o wygląd Twoich brwi i kształt oczu dzięki modelowi H85. Aby eyeliner był dobrze rozprowadzony, a Twoje brwi perfekcyjnie wymodelowane pędzel H85 wykonany jest z włosia syntetycznego, dzięki czemu posiada odpowiednią twardość. Jeśli kiedykolwiek miałaś problem z wykonaniem dokładnej i cienkiej linii na górnej powiece to Twoje problemy właśnie się skończyły.

Dlaczego Hakuro?

Dużą zaletą pędzli jest to, że wykonane są z naturalnego włosia (oprócz h85, przy którym miękkie włosie nie spełniłoby tak dobrze swojej funkcji), dzięki czemu są miękkie i przyjemne dla delikatnej skóry okolic oczu. Możesz być pewna, że nie będą podrażniać Twoich powiek. Dla osób

z problemami skórnymi i alergiami też mamy dobrą informację – włosie kozy i kucyka, z którego wykonane są pędzle jest antyalergiczne.

Hakuro nie tylko w rękach profesjonalnych makijażystek może tworzyć rewelacyjne efekty. Drewniany czarny trzonek, którym pędzle są zakończone jest nie tylko elegancki, ale leży dobrze w dłoni, dzięki czemu możesz wykonywać płynniejsze ruchy. Twoje palce nie będą ślizgać się na drewnie i pocić, więc tam gdzie potrzebna jest precyzja pędzle Hakuro sprawdzą się doskonale. Pamiętaj także o tym, że wykonanie ich z drewna jest ekologiczne – możesz korzystać z pędzli bez obaw, że przyczynisz się do zanieczyszczeń naszego środowiska naturalnego gdy będą już zużyte. Wiele kobiet poleca je także ze względu na swoją wysoką jakość przejawiającą się długością użytkowania – trzonki nie łamią się, włosie jest wytrzymałe i nie chłonie kosmetyków, a częste mycie nie powoduje zniszczeń.

Zaskakująca jest ich cena – pędzle do oczu Hakuro w porównaniu ze swoją funkcjonalnością i jakością są tanie. Pojedynczy pędzel możesz kupić już za kilkanaście złotych. W zestawach, w których znajdują się także pędzle do twarzy (nakładania podkładu czy różu) cena za sztukę jest jeszcze korzystniejsza.

Wniosek? Pędzle Hakuro usprawniają proces tworzenia makijażu, pozwalają Ci na to by wykonać go sprawniej, łatwiej i taniej. Teraz już wiesz które pędzle do oczu wybrać.