Ochrona przed wirusami – nie tylko widocznymi!

Ochrona przed wirusami – nie tylko widocznymi!

W ostatnim czasie coraz więcej mamy przypadków „newsów” o śmierci znanej osoby. Zszokowani wchodzimy w ten link, a tam okazuje się, że informacja jest fałszywa. Jest jednak za późno, gdyż wirus zaczyna coraz bardziej rozprzestrzeniać się w naszym urządzeniu. Dziś wirusy rozsiewane przez linki przesyłane na portalach społecznościowych to częsta sprawa. Podobnie jak „tajemnicze wiadomości”, które rozsyłane są mimo naszej chęci. Coraz trudniej jest zapanować nad tzw. cyberprzestępstwem. Na szczęście w odpowiedzi na ten problem pojawiły się programy antywirusowe, które dziś co trzeba przyznać mają nie lada zadanie. Jednym z czołowych standardów jest program Norton Security Standard.

Norton Security Standard

Ta wersja programu oferuje przede wszystkim zoptymalizowane wersje jeśli chodzi o rodzaj posiadanego urządzenia. Program ochrania zarówno przed istniejącymi jak i nowymi wirusami. Na początek warto podkreślić, że ta wersja oprogramowania jest najlepiej ocenianą usługą dla klientów indywidualnych. Nic dziwnego, bowiem mamy tu chociażby takie funkcje jak 100% Virus Protection Promise. Na czym ona polega? Na początek, rozpoczynając subskrypcje otrzymujesz dostęp do specjalisty ds. Norton. On pomoże Ci zadbać o całkowitą ochronę Twoich urządzeń. Jeżeli nie będziesz zadowolony z usługi to automatycznie otrzymasz zwrot kosztów. Ponadto program ochrania przed wirusami typu „spywere”, a także innymi, złośliwymi oprogramowaniami pochodzącymi z internetu.

Program wykorzystuje najlepsze cywilne zabezpieczenia do wykrywania zagrożeń, dzięki czemu Twoje dane są chronione chociażby w takim przypadku jak transakcje dokonywania online. Sieć domowa chroniona jest dzięki inteligentnej zaporze. W ramach jednej subskrypcji zabezpieczone są nie tylko komputery PC i MAC, ale inne urządzenia (smartfony, tablety). Program zawiera 25 GB bezpiecznego miejsca w chmurze. To miejsce można wykorzystać na przechowanie najważniejszych danych. Ogromnym wsparciem w programie Norton Security Standard jest też możliwość tworzenia kopii zapasowych na urządzeniu. Ochronę wszystkich urządzeń zapewnia prosty w obsłudze portal www. A skoro o prostocie mowa to zadowoleni klienci z programu chwalą sobie nie tylko jego prostotę w instalacji, ale i obsłudze.

Program to także bezpieczeństwo rodzinnego. Dzięki niemu Twoje dziecko będzie dokładnie chronione przed nieodpowiednimi treściami. Najważniejsze to jednak szybkie i skuteczne nie tylko wykrywanie, ale i usuwanie szkodliwych wirusów. Do zakupienia na stronie norton-360.pl.