Konto z podwyżką, zarób na swoim koncie.

Banki co jakiś czas zaskakują nas swoją pomysłowością. Jakiś czas temu Bank BGŻ uruchomił „Konto z Podwyżką”, które pozwala uzyskać dodatkowe 50 zł, za skorzystanie z konta. Z pewnością kwota skusi wielu klientów, którzy jednak do końca nie wiedzą w jaki sposób konto funkcjonuje.

Sam fakt, że dostaniemy cokolwiek za nic sprawia, że weźmiemy to w ciemno. Bank nigdy nie przekaże jakichkolwiek pieniędzy nikomu za nic. Kwotę, którą odda klientowi uzależnia od tej, którą bank wpierw zarobi. Kwota zwrotu równa się więc 1% wpływu na rachunek, ale nie będzie przekraczać 50 złotych.

W jaki sposób zarobimy na rachunku bankowym? Jeśli chcemy mieć od banku 50 zł, musimy przelać na swoje konto dokładnie 5 000 złotych. Nasz 1% premii tyczy się tylko najwyższego wpływu na rachunek w przeciągu miesiąca. Jeśli więc nasza wypłata jest rozdzielona na części, dostaniemy 1% z 1000 zł.

Warunków korzystania premii jest mnóstwo. Klient musi między innymi wykonać trzy transakcje bezgotówkowe, wykorzystując kartę płatniczą do konta. Samo posiadanie konta jest darmowe, ale comiesięczna opłata za kartę debetową w BGŻ to aż 5 zł. Jeśli dostaniemy mniej niż 300 zł, premii nie otrzymamy. Jak więc widzimy nie jest to takie łatwe. Otwierając nowe konto z podwyżką musimy dokładnie czytać regulamin. Zwykle dostępny jest na stronie www. Nim więc złożymy wniosek, zobaczmy czy na pewno dostaniemy swoje 50 zł od banku.

Na pewno nie każdy może liczyć na taki prezent. Zwróćmy także uwagę na inne detale naszego konta. Jeśli nie możemy znaleźć informacji na stronie, zapytajmy o to pracownika placówki.