Konto z podwyżką, konto z opcją na zarabianie.

Banki co jakiś czas chcą nas zaskoczyć swoją ofertą. Jakiś czas temu Bank BGŻ ogłosił „Konto z Podwyżką”, które pozwala na uzyskanie dodatkowych 50 zł, za korzystanie z banku. Z pewnością kwota kusi wielu klientów, którzy mimo wszystko do końca nie wiedzą jak konto funkcjonuje.

Sam fakt, że dostaniemy cokolwiek za darmo sprawia, że weźmiemy to bez wahania. Bank nigdy nie da tych pieniędzy komukolwiek za darmo. Sumę, którą odda klientowi uzależni od tej, którą bank wpierw zarobi. Suma zwrotu może równać się więc 1% wpływu na konto, ale nie będzie większa niż 50 złotych.

Jak zarobimy na koncie bankowym? Jeśli chcemy mieć od banku 50 zł, musimy otrzymać na swoje konto minimum 5 000 złotych. Wasz 1% premii tyczy się tylko najwyższego przelewu na konto w przeciągu miesiąca. Jeśli więc nasza wypłata będzie podzielona na części, dostaniemy 1% z 1000 zł.

Warunków korzystania premii jest bardzo wiele. Klient musi więc dokonać trzech transakcji bezgotówkowych, korzystając z karty płatniczej do rachunku. Samo prowadzenie konta jest darmowe, ale miesięczna opłata za kartę debetową w BGŻ to aż 5 zł. Jeśli dostaniemy mniej niż 300 zł, dodatku nie dostaniemy. Jak więc widać nie jest to takie proste. Otwierając nowe konto z podwyżką musimy dokładnie czytać regulamin. Zawsze dostępny jest na stronie www. Zanim więc złożymy wniosek, spójrzmy czy na pewno dostaniemy swoje 50 zł od banku.

Na pewno nie każdy może liczyć na taki prezent. Zwróćmy również uwagę na inne detale naszego rachunku. Jeśli nie możemy znaleźć informacji na stronie, zawsze możemy zapytać o to pracownika placówki.