Konto w BZ WBK

Konto Godne Polecenia to dość ciekawa propozycja. Rachunek jest
bardzo tani i pozwoli nam na szybsze zbieranie pkt payback. Nowoczesne konto pozwala na większy zysk – dostajemy więcej punktów ( za każde wydane 5 zł dostajemy 1 pkt payback). Warunki określone przez bank nie są trudne. Miesięcznie musimy wykonać min 3 transakcje, a suma transakcji bezgotówkowych powinna równać się min 300 zł. Konto Godne Polecenia już jakiś czas działa w banku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie płacimy za działanie konta, za kartę płatniczą oraz brak tu również miesięcznej opłaty za korzystanie z niej.

Ubezpieczenie karty to jedynie 2 zł. Ogromnym plusem jest mały koszt przekazów Express ELIXIR – wykonanie przelewu to koszt 3 zł. Stałe zlecenia darmowe. SORBNET to koszt 35 zł, a przelewy SEPA 5 zł. Przelewy zagraniczne nie są kosztowne patrząc na inne banki. Bankomaty należące do banku obsługujemy darmowo, korzystając z bankomatów Millenium zapłacimy 1 zł i 5 zł jeśli wypłacamy pieniądze zagranicą. Wypłata w oddziale kosztuje nas już więcej, aż 6 zł. Konto w każdej chwili możemy otworzyć internetowo na stronie banku. Konto przeznaczone dla ludzi mobilnych.

Świetnie sprawdza się u ludzi, którym zależy na szybkości. W przypadku Banku BZ WBK to jedno z lepszych rachunków, które zachwalają sobie klienci. W kilka chwil możemy stać się posiadaczami tego rachunku. Szybko, bez problemów i skutecznie. Spójrzmy dlaczego warto posiadać rachunek w WZB BK. Zamówmy kartę dla siebie i płaćmy mniej za konto bankowe.