Konto w BZ WBK

Konto Godne Polecenia to dość interesująca alternatywa. Rachunek jest
mało kosztowny i jednocześnie pozwala na szybkie zbieranie punktów payback. Nowoczesne konto pozwala na większy zysk – mamy więcej punktów ( za wydane 5 zł otrzymujemy 1 pkt payback). Warunki stawiane przez placówkę nie są surowe. Co miesiąc powinniśmy dokonać min 3 transakcje, a suma transakcji kartą powinna równać się min 300 zł. Konto Godne Polecenia już długo funkcjonuje w banku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie zapłacimy za prowadzenie konta, za kartę płatniczą oraz nie ma tu również comiesięcznej opłaty za nią.

Ubezpieczenie karty to jedynie 2 zł. Dużym plusem jest niski koszt przekazów Express ELIXIR – wykonanie przelewu kosztuje tutaj 3 zł. Zlecenia stałe darmowe. SORBNET kosztuje nas 35 zł, a przelewy SEPA 5 zł. Przelewy zagraniczne nie są drogie w porównaniu do innych banków. Bankomaty banku obsługujemy darmowo, korzystając z bankomatów Millenium zapłacimy 1 zł i 5 zł jeśli wypłacamy pieniądze zagranicą. Wypłata w oddziałach to koszt aż 6 zł. Konto w każdej chwili możemy założyć internetowo na stronie banku. Konto idealne dla ludzi mobilnych.

Świetnie funkcjonuje u ludzi, którym zależy na szybkości. W przypadku Banku BZ WBK to jedno z lepszych rachunków, które chwalą sobie klienci. W parę chwil możemy stać się posiadaczami tego konta. Szybko, bezpiecznie i jakościowo. Spójrzmy czemu warto mieć rachunek w WZB BK. Zamówmy swoją kartę i płaćmy mniej za konto bankowe.