Myjnie parowe w Fair Play Plus

Myjnie parowe w Fair Play Plus

Myjnie parowe coraz bardziej rewolucjonizują rynek. Stanowią bardzo pomysłowe rozwiązanie dla mycia samochodów. Charakteryzuje je także oszczędność.

Czym jest myjnia parowa?

Tego typu działalność to nowe rozwiązanie, które powoli zaczyna stawiać w cieniu różnego rodzaju myjnie ręczne, te bezdotykowe oraz tradycyjne mycie samochodu. Sam proces mycia wydaje się być bardzo prosty, w pewnym stopniu przypominający myjnie bezdotykowe. Czyszczenia samochodu dokonuje się poprzez suchą parę, sprzężoną pod wysokim ciśnieniem. W trakcie całego procesu mycia wydziela się bardzo mało ścieków. Jej nabywca nie musi się także ubiegać o różnego rodzaju pozwolenia czy przeznaczać na nią specjalnie wyodrębnionego miejsca. Dzięki temu jest bardziej mobilna. Poprzez małą liczbę zanieczyszczeń można nazwać ją również ekologiczną. Poprzez użycie pary nie zużywa się także dużej ilości wody, która jest niezbędna w wcześniej wymienianych rodzajach myjni. Nie używa się również środków czyszczących, co daje dużą oszczędność.

Do czego się nada?

Myjnią parową można wykonać kompleksowe czyszczenie samochodu. Idealnie nada się zwłaszcza do felg czy kołpaków. Dobrze sprawdzi się w usuwaniu brudu z trudno dostępnych miejsc, typu zawiasy czy plastikowe uszczelnienia. Dzięki parze, którą dokonuje się czyszczenia można umyć również silnik czy urządzenia elektroniczne. Nie uszkodzi ona żadnej instalacji. Myjnie parową można zastosować także do użytku domowego, np. do czyszczenia dywanów.

Jeżeli myśli się o założeniu własnego biznesu, bardzo dobrym pomysłem jest właśnie myjnia parowa. Nie wymaga dodatkowych środków czyszczących, jest ekologiczna. Można świadczyć także usługi z dojazdem do klienta.